איזה משפט מחץ קנה אותה ?

מאת אופיר חטב

לכל אחד ואחת מאתנו, בני זוג, יש את סיפור ההיכרות שלו/ה. יש את תאריך המפגש הראשון שנצור בלב. יש כאלה תאריכים "רגילים", יש מיוחדים. שלנו, של ריקי ושלי, היה במועד בלתי נשכח - ערב המילניום!

את סיפור ההיכרות בינינו לא נשכח בחיים. הייתי חייל בסדיר ורצה הגורל שאזכה בהגרלה ואני אצא מהבסיס לעשות את השבת של המילניום בבית.

כבאר-שבעי גאה, בערב הסילבסטר יצאתי כמובן למועדון הכי נחשב בדרום/בארץ, ה"פורום", וחיפשתי בת זוג לנשיקה ראשונה של השנה האזרחית החדשה, שנת 2000.

לשמחתי, העיניים שלנו נפגשו והיא הגיעה להתיישב לידי בבר. לאחר שאזרתי אומץ וביטחון, התחלנו לשוחח קלות, תוך כדי שאני רואה שהיא מסתכלת למקום אחר. עד היום אני לא מבין מאיפה הבאתי את היציאה הזו, אבל זה יצא לי הכי טבעי שיש. שאלתי אותה על מי היא מסתכלת והיא סיפרה שזה חבר שלה לשעבר. שאלתי האם היא אוהבת אותו והיא אמרה שהיא לא בטוחה. ואז יצא המשפט הקטלני ביותר שהוצאתי עד אז בחיי. אמרתי לה: "לכי תבדקי אם את אוהבת אותו ואם לא תחזרי מהר כי יש לך כאן משהו טוב שבטוח שתאהבי".

היא כמובן הלכה ולא ראיתי אותה כמה שעות. בכל אותו הזמן הרבצתי לעצמי על כך ששחררתי את האישה היפה הזו. לשמחתי, לאחר כמה שעות, הצטלבו מבטינו שוב ומאותו הרגע ועד היום אנחנו ביחד עם המון אהבה, מתמודדים עם הלימון שהחיים מביאים לנו והופכים אותו ללימונדה.

ריקי מספרת תמיד, מהצד שלה, שבאותו היום היא דיברה עם חברה שלה אשר אמרה לה: "יש לי תחושה שהיום את תכירי את הגבר של חייך"... היא כמובן גיחכה, אבל נסתרות הן דרכי האל.

אני כל כך מאושר על כך שבתחילת השנה החדשה, בתחילת המאה ה-21, הכרתי את הדבר הכי מדהים בחיי, ששינה אותי והעצים אותי ע"י כך שהיא נתנה לי אהבה.

סתם, לידיעה כללית, בפער הזמנים שלא מצאתי אותה במועדון, היא באמת הלכה לחבר לשעבר, למועדון אחר, אך למזלי הטוב, אחרי כמה שעות החליטה לחזור ל"פורום". כנראה הבינה שמגיע לי סיכוי, בעקבות משפט המחץ שלי. אני יכול לומר רק תודה על כך.

התחלות חדשות מביאות עמן ריגושים חדשים. את הקשר האינטימי, הכי טוב להתחיל עם צעצועים חדשים. צעצועים ראשוניים, בסיסיים, אשר לא מאיימים ולא מפחידים, כמו רוקט פוקט וטבעת רטט, אשר מחזקים ומעמיקים, תרתי משמע, את היחסים בין בני הזוג.

אהבה נעימה.


תגובה באמצעות הפייסבוק >

הוספת תגובה >

תגובות >