בטחון בזוגיות

מאת ריקי חטב

~~השבוע נכנסה אלי לקוחה לחנות, היא נכנסה עם חיוך מבוייש ולא בגלל שהיא התביישה להיכנס זו לא הפעם הראשונה שלה בחנות שלנו, הבושה הייתה מהמצב שאנחנו חיים בו המצב הבלתי נסבל של חרדה ופחד ברחובות.
"בעלי כבר שבועיים בירושלים, הקפיצו את כל היחידה שלו לבירה ואני נשארתי בבית עם זאטוט אחד קטן ואלף חרדות" היא התחילה לדבר שהגשתי לה את כוס מים. אתמול בערב דיברנו והוא ניסה להרגיע אותי "לכי תקני לך משהו מחנות ההפתעות ותפיגי את המתח באורגזמה טובה" חייכת לעצמי אני מבינה את החרדות שלה "בהתחלה זה ממש עצבן אותי, הוא מבטל את החרדות שלי" היא המשיכה  "בסוף הוא אמר לי שאין לנו ממש שליטה על המצב העגום ובכדי לא לתת להם לנצח אותנו אנחנו חייבים לשמור על השגרה שלנו" אז באתי להתחדש עם צעצוע חדש, מקווה שזה יעזור לי לישון טוב בלילה.
אני שותפה לתחושה שלה גם אני ובעלי שחיים בזוגיות טובה שונים מאוד זה מזו, אני נורא לחוצה מכל המצב והוא לא מבין מה כל ההיסטריה "אל תתני להם את הסיפוק מזה שהם ישבשו לנו את החיים" אז אני בהחלט לא רוצה לתת להם את הסיפוק אבל אין ספק שאני מסתובבת ברחוב אני מסתכלת ובוחנת כל אחד שעובר לידי.
אז כמו שאמרנו, הגברים שלנו לא תמיד מבינים זאת לגמרי. זו, לפחות, התחושה הלא מדעית שקיבלתי משיחות עם גברים ונשים באזור. לא שכל הנשים היסטריות וכל הגברים עשויים מברזל, אבל היצר האימהי שלנו כנראה חזק מהכול.
המצב שבו אנחנו חיים היום – הוא קצת פחות ברור. מלחמה? לא מלחמה? מה שיותר ברור זה שהמתח ואי הידיעה המתמשכים שוחקים את הנפש, וקצת פחות את הברגים של המיטה.
אחרי שהלקוחה הנחמדה בחרה לעצמה צעצוע היא קבלה הודעה מבעלה "אני מגיע לכמה שעות תהיי מוכנה" היא הוסיפה למיני ויברטור החדש, חומר סיכה בייבידול סקסי ושמן עיסוי "הוא צריך לקבל פינוק אחרי הימים הלא פשוטים האלו שבו היה על המשמר".
אז מה דעתכם על זה בתור פיתוח כחול לבן אורגינל: הם דוקרים – אנחנו עושים אהבה. אחלה דרך לשמור על חיוך ועל אנרגיות חיוביות, לא? אז יאללה, חברים, בואו ניצור מציאות חדשה.
שנזכה לאהבה ולימים שקטים, שלכם ריקי.

 תגובה באמצעות הפייסבוק >

הוספת תגובה >

תגובות >