גיוס

מאת: סיון לוטן

גיוס
במדינת ישראל, כולנו מגיעים לשלב בו צו הגיוס מגיע. מגיל 17 כולנו מתעסקים במה נעשה בצבא, זה זמן מיוחד בחיים שלנו, בו אנחנו מתנסים בעולם חדש ולא מוכר. אנחנו לומדים תפקידים חדשים, מתמודדים עם לחצים, מתנסים בלעסוק במשהו שהוא לא בהכרח הדבר הראשון שהיינו בוחרים לעצמנו, עובדים בלו"ז שלא אנחנו קבענו, עושים טירונות, יוצאים לקורסים, אוכלים בשטח, אוכלים שמן עם קצת פסטה, קמים למד"ס ב-5 בבוקר, , נאלצים לשהות זמן רב בבסיס, לסגור שבתות ולא לראות את הבית בכלל!!
איכשהו הזמן שאנחנו בצבא זה גם זמן בו האהבה פורחת והרבה בחורים ובחורות מוצאים את עצמם בקשרים רציניים בפעם הראשונה בחייהם. לפעמים זו תהיה חברה מהתיכון שהמשיכה איתי את הדרך גם לצבא, לפעמים זה יהיה הבחור מהבסיס שעובד בנשקייה ושאני מפלרטטת איתו כל פעם שאני באה להפקיד את הנשק, ולפעמים זה בחור שמכירים בבילוי במועדון
אני זוכרת את התקופה שלי כחיילת, זו הייתה תקופה מאוד מאתגרת אבל למדתי בה המון, ואני חייבת להודות שכן, גם ממש נהניתי בצבא. נהניתי להכיר חברים חדשים ממקומות שונים בארץ, נהניתי ללמוד על דברים מעניינים שבחיים לא הייתי לומדת בבית הספר ואפילו קצת נהניתי מהשטח .
גם לי בצבא היה חבר, הוא היה קרבי והייתי רואה אותו פעם בחודש במקרה הטוב. מצד אחד זה היה נחמד, הגעגוע הבלתי פוסק, השיחות הליליות, המכתבים  והמתנות ההדדיות , הם כולם היו רומנטיים. מצד שני, לראות את חבר שלך פעם בחודש ורק ליומיים, זה יכול קצת לסבך את העניינים- אין מספיק זמן ביחד, או זמן לחלק בין בן הזוג, החברים וההורים, וממש אין מספיק זמן לעשות אהבה  וכשזה כבר קורה זה נגמר די מהר, אין מה לעשות, הבחור היה חודש בצבא, מה לעשות ?
אז חיילים/חיילות יש לי כמה שיטות להציע לכם בשביל להתמודד עם "לחץ הבית" והשפיכה המהירה . רושמים?
1. אם כבר עושים את זה אז למה לא פעמיים?!
אפשר להגיע לסקס הראשון בסופ"ש בידיעה ברורה שהפעם הראשונה תהיה קצרה וקולעת והפעם השנייה, שתבוא מיד אחר כך, תיקח קצת יותר זמן... ואז כל המרבה הרי הוא משובח!
2. פור פליי לכולם!
אפשר להחליט שהאקט הראשון שתיקחו בו חלק במסגרת הסקס שלכם בסופ"ש הזה לא יכלול חדירה אבל יכלול הרבה דברים נהדרים אחרים ואולי אפילו טובים יותר, כמו אוננות אחד לשני, מין אוראלי וכל מה שעולה על דעתכם חברים.. לא צריך להיות מקובעים.
3. ספריי השהייה- כן, יש קסמים בעולם הזה!
אז הרשו להכיר לכם את ספריי ההשהיה. מטרתו היא לאלחש מעט את תחושתו של הגבר במקומות הרגישים ובאופן זה לעכב את האורגזמה שלו. איך משתמשים בספריי זה?
היכנסו ללינק וצפו בסרטון מדהים שמסביר הכול
4. טבעת רטט- לא רק לנשים, היא טובה לשני המינים!
טבעת רטט היא מוצר זוגי אשר מולבש על איבר המין של הגבר עד בסיסו. הטבעת עשויה מסיליקון גמיש ומתלבשת בקלות על איבר המין הגברי ומכיוון שהיא יוצרת מעט לחץ על בסיס האיבר היא מעכבת את זרימת הדם אליו ובכך משאירה את הזקפה לזמן ארוך יותר. כנסו ללינק צפו ולימדו .אם אומרים שהצבא צועד על קיבתו, אני מאמינה שצבא צועד על סיפוקו! אז חיילים, אל חשש יש פתרון להכל, גם טבעי וגם חדשני, כל מה שנשאר הוא לבחור!
וכמובן- כל הכבוד לצה"ל.
 


תגובה באמצעות הפייסבוק >

הוספת תגובה >

תגובות >