גרמני חזק

מאת ריקי חטב

ים של אהבה, ים של הנאה, מספק המיני ויברטור ocean של חברת fun factory. ה"אושן" דור 4 כשמו כן הוא (אוקיינוס), מעוצב לגוף האישה ברוח הים (צורת גל) והוא מוצר ראשוני לשילוב של חדירה וגירוי של הדגדגן בו זמנית.
הצעצוע עשוי סיליקון רפואי, הוא בעל מגע קטיפתי ויש לו שבעה מצבי רטט משתנים. ה"אושן" נטען ע"י מטען אלקטרומגנטי, הוא עמיד במים (בטח, הוא בא מהים...) ושקט מאוד (כמו במעמקים).
"פאן פקטורי" (מפעל ההנאה) היא חברה גרמנית חזקה שמשווקת צעצועים עם עיצובים מאוד יפים בכל הצבעים – מ-ורוד זוהר ועד שחור; ובכל הצורות – מזחל קטן ועד גל של ים. החברה מקפידה שהמוצרים שלה יהיו באיכות הגבוהה ביותר עם הסיליקון הטוב ביותר ומניסיון אישי, הצעצועים שלי פועלים שנים על גבי שנים וללא בעיות.
אם במקרה יוצא לכם להגיע לברלין בקרוב, אני יותר ממליצה לקפוץ לביקור בחנות שלוש הקומות שלהם. מה שכיף במפעל הכיף הזה שהם מייצרים מוצרים שעושים כיף והנאה והם גם מוכרים אותם בגאווה ובגאון, ממש כמו החנות שלנו בבאר שבע – "סיקרט שי", שלא מתביישת במה שהיא מוכרת ומציגה את זה באופן גלוי לראווה ולא באופן סמוי ומוסתר במחשכים, כאילו זה דבר אסור או לא חוקי.
ועד שתצאו לחו"ל ותטוסו מעבר לים, בינתיים תוכלו לפנטז על גרמני בלונדיני, גבוה וחסון, עם עיניים תכולות, וזאת באמצעות צעצוע גרמני חזק וחלק מהאוקיינוס, שיעשה לכן גל קטן וסערה פנימית גדולה.
תיהנו...   


תגובה באמצעות הפייסבוק >

הוספת תגובה >

תגובות >