הבטחנו זה לזו

ריקי חטב

 
אהבה אמיתית, חזקה, יציבה, מושרשת יכולה לנצח הכל. תשאלו את סבתא וסבא שלכם איך הם כל כך הרבה שנים ביחד, למרות קשיים ובעיות. בדורות הקודמים, וזה ידוע, שמרו אמונים זה לזו בצורה אדוקה הרבה יותר מאשר בימינו. הסגנון היה הרבה יותר שמרני ומסורתי, בגידות היו נדירות, חילופי זוגות וכל מיני שעשועים מיניים כמעט ולא היו קיימים.
אולי תתפלאו, אבל גם בימינו המתירניים, התזזיתיים והמשתנים, עם אין ספור הגירויים והאפשרויות, ניתן להבטיח זה לזו ולשמר בלעדיות בזוגיות. החיים מזמנים לנו לפעמים מצבים לא קלים, שבהם בני הזוג נאלצים להיפרד לתקופה ארוכה מכל מיני סיבות – טיול גדול בחו"ל עם חברים שמגשימים חלום ילדות לאחר השירות הצבאי או עבודה ממושכת מעבר לים שהכנסתה נאה ביותר לצורך ביסוס העתיד הכלכלי.
זהו מבחן משמעותי עבור זוגות אשר מחליטים להישאר ביחד על אף הפרידה. אם האהבה בינינו היא אהבת אמת, היא תשרוד את הזמן והמרחק. הקידמה יכולה לעזור לנו בעניין הזה. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לנו להגיע לריגושים ולסיפוקים מיניים גם מבלי ללכת עם בן/בת זוג אחר/ת.
אני מדברת מניסיון. בן זוגי אופיר ואני טסנו בעבר לחו"ל וחיינו מעבר לים במשך כשנה. בחו"ל הכרנו יותר את עולם המדהים של הצעצועים, שהוא נפוץ מאוד. הנה שתי דוגמאות רלוונטיות:
רוקט פוקט בישוויש פרימיום, מוצר יוקרתי ואיכותי, בעל צורה עגולה ויפה שמאוד מתאימה לקימורים של האזור. הפרימיום מעוצב בצורה מושלמת שמאפשרת להניח אותו על הדגדגן ולהשאיר את הידיים פנויות. הרוקט עשוי מסיליקון ולכן ניתן לשחק איתו גם חיצונית וגם ניתן להחדיר אותו אל פתח הנרתיק. לפרימיום שבעה מצבי רטט משתנים ומתגברים. הצעצוע הזה מתאים למשחק המקדים על כל הגוף וגם לגירוי נקודתי של הדגדגן במשך האקט.
הדוגמה השנייה:  "we wibe 4+", ויברטור קסום, אפשר אפילו להגיד הייטקיסטי ומושלם לנסיעות ארוכות. ה"ווי וייב" דור 4+, הוא ה-ויברטור הכי מתקדם שקיים היום בשוק, מגיע עם שלט המאפשר שליטה מרחוק על ידי בן/ת הזוג ובנוסף ניתן להפעיל אותו על ידי אפליקציה (!) המאפשרת חוויה זוגית גם כשאתם לא ביחד – גם כשבן/ת הזוג בחו"ל! בגלל העיצוב שלו, צורת האות האנגלית U, הוא מתיישב בדיוק על הדגדגן ופתח הנרתיק, ולא זז משם.
יום אחד, כשעבדתי בחנות "סיקרט שי" בסניף הביג בבאר שבע, נכנס זוג שהבחור טס לכמה חודשים ולכן הם החליטו לרכוש, ביחד, צעצוע לחברה שיחזיק אותה לתקופה הקרובה. הבחורה חזרה לאחר מספר שבועות וסיפרה שזו הייתה רכישה מעולה.
 


תגובה באמצעות הפייסבוק >

הוספת תגובה >

תגובות >