הנאה מהכאב

מאת סיון לוטן

מה זה בעצם סאדו-מאזו? חילופי כח בהסכמה בין אנשים בוגרים. השם המקורי והמלא שלו הוא BDSM – ראשי תיבות באנגלית של קשירה (Bondage) , משמעת (Discipline) וסאדו-מאזוכיזם. סאדו – הנאה מכאב של אחר; מאזו – הנאה מכאב שלך.
המאפיין המרכזי של כל פעילות BDSM הוא אימוץ של תפקידים שונים ומשלימים, כשבדרך כלל לאחד/ת או ליותר מהמשתתפים מוענקת סמכות כשולט/ת ואילו האחר/ת או האחרים מאמצים את תפקיד הנשלט/ת (או העבד). פעילות BDSM לעולם אינה התעללות, שכן קבלת התפקידים על ידי כל אחד מהצדדים נעשית תמיד במודע, מרצון ומבחירה חופשית, כאשר לכל אחד מהמשתתפים שמורה תמיד היכולת להפסיק את הפעילות.
לעומת אלימות מינית שנעשית ללא הסכמה, ה-BDSM נעשה מהסכמה. לעומת יחסי ונילה (סקס רגיל) שבהם הרבה פעמים אין תקשורת, ה- BDSMהם יחסי כח פתוחים ומדוברים. למרות שקיימת הפרעה של מאזוכיזם וסאדיזם, הסאדו-מאזו אינו נחשב להפרעה פסיכיאטרית מינית. הוא מבטא זהות של האדם, מגשים פנטזיות של אנשים ומאפשר להיות מי שבאמת רוצים.
לפני כל "סשן" (פעילות) מתנהלת שיחה בין המשתתפים, בה כל אחד/ת אומר/ת מה הוא/היא אוהב/ת ומה לא, מה הם הגבולות שלו/ה, מה הוא/היא מוכן/נה לנסות ועוד. זוהי דרך בריאה מאוד לקיים יחסי מין, שכן היא מנכיחה את התקשורת כחלק בלתי נפרד מיחסי המין וכך בעצם מונעת פגיעות מיניות, אי נעימות וגורמת למשתתפים לנוע במרחב ביתר ביטחון.
חשוב לציין, שכשאומרים "מילת ביטחון", בכל שלב בפעילות, אז האדם השני מפסיק מיד! עוצר במקום, בלי משחקים, בלי להגיד "די", בלי לנסות להבין רמזים. ב-BDSM הכל הרבה יותר ברור. כדאי לאמץ סגנון תקשורת זה גם ליחסי המין הרגילים שלנו, זוהי הדרך הנכונה לנהל מערכת יחסים.
בכל יחסי השליטה יש מאפיין זוגי יפה שניתן ללמוד ממנו. למשל, אם אני נותן/ת לבן/ת זוגי לבצע בי את זממו/ה כאשר אני אזוק, זה מעיד על עוצמת הקשר ועל העובדה שאני סומך על הפרטנר שלי באופן מלא, דבר המחזק את החברות בקשר.
 
צעצועי סאדו-מאזו בחנות:
קשירה – קיימים אביזרים שונים: אזיקים, חבלים וסד קשירה בצורות שונות.
שוט – יש סוגים שונים, שנבדלים בצורתם ובתחושה לה הם גורמים. המשותף לכולם הוא היותם מורכבים מחומר גמיש המחובר לידית קשיחה. כאשר מניעים אותם במהירות, הזנבות הגמישים עוברים את מחסום הקול (בהצלפה) ומשמיעים שריקה אופיינית ומרתיעה. השוט משמש להענשה או עינוי ב"סשן BDSM ", אך הוא יכול גם להיות מפנק בחוויה הארוטית. אם משתמשים בזיזים (קצוות השוט) על גוף האישה או הגבר באזורים אינטימיים, זה מעביר צמרמורות של עונג.
 
מחסום פה – גאג בול.
המלצה שלנו: אזיקים עם ואקום למקלחת. ניתן לרכוש שניים או ארבעה. האזיקים עשויים מרצועה גמישה ויש להם ביטנה אשר שומרת שפרקי הידיים והרגליים לא יכאבו. הם מחוברים ל-ואקום ולכן ניתן להשתמש בהם במקלחת/אמבטיה.


תגובה באמצעות הפייסבוק >

הוספת תגובה >

תגובות >