השולטת בכיפה

מאת ריקי חטב

 
על ביצת רטט שמעתם? כדאי לכם להכיר, כי היא גורמת לתעצומות נפש אדירות עד הזויות גם לאישה ואפילו לגבר.
ביצת רטט היא 'מולטי טסקינג' (בעלת יכולת לבצע מספר משימות במקביל) ויכולה לשמש כשני מוצרים – כ"רוקט פוקט" (טיל בכיס) וכמיני ויברטור.
ניתן לשחק עם הביצה על אזור הדגדגן וכמובן על כל הגוף במשחק המקדים. וכן, ניתן גם להחדירה לנרתיק האישה ובכך להכיר את החוויה הנדירה של רטט פנים נרתיקי.
שימוש נוסף, מיוחד ומרגש, שניתן לעשות בצעצוע רב תכליתי זה הוא שילוב החדרת הביצה לנרתיק ביחד עם איבר המין של בן הזוג במקביל וכך לתת לאזור הרגיש בכיפה ליהנות מרטט מאוד עוצמתי שיעיף את בן זוגך.
את תוהה אם תוכלי להכיל גם את הביצה (צורתה אליפטית/אובאלית) וגם את איבר המין של בן זוגך? ובכן, כן, ולא משנה מה הגודל של בן זוגך, הרוחב או העובי. יום אחד הרי הולך לצאת משם תינוק, לא? הנרתיק הוא איבר שיש ביכולתו להתרחב עד מאוד. כל עוד את מגורה ורטובה לא אמורה להיות שום בעיה, גם אם הפות שלך קטן.
שתדעי, הביצה עדינה ונעימה למגע, היא עשויה 100% סיליקון רפואי ויש לה תו תקן אמריקאי וגם אירופאי. אחד היתרונות שלה, שיש לה כמה עוצמות. ניתן לכוון או לשנות את עוצמת הרטט בעזרת שלט קטן המחובר לביצה. היא פועלת על שתי סוללת aaa ועמידה במים. את הביצה ניתן להשיג בשלושה צבעים: ורוד, ירוק ושחור.
 


תגובה באמצעות הפייסבוק >

הוספת תגובה >

תגובות >