השותף השקט -הרוקט פוקט

מאת ריקי חטב

את הבלוג השבוע אני מקדישה לנשים שחוששות מוויברטורים. מילה לזכותו של הוויברטור בטרם אתחיל: הוא יכול להיות החבר הכי טוב שלכן. ולא רק שלכן, גם של בן הזוג שלכן. אבל על זה נדבר בפעם אחרת.

לא מעט נשים מפחדות מהוויברטור. חלקן ראו בסרטים את האביזר האימתני והלא סקסי בעליל, כזה שמגיע בצבע עור ועם ורידים, "לתחושה אותנטית", ולא מבינות לאן אמור להיכנס כל הדבר הזה. חלקן ניסו והחליטו שהן לא אוהבות. חלקן לגמרי לא נדלקות מחדירה. וחלקן לא מכירות צעצועים למבוגרים בכלל, ופשוט חוששות מהדבר הלא מוכר הזה.

לכל אחת יש את הסיבות שלה. אבל זה לא אומר שהכל אבוד: בהחלט יש משהו שאתן יכולות לעשות כדי לעשות לעצמכן טוב, וגם לבן הזוג שלכן. קוראים לו רוקט פוקט, ובטח נתקלתן בו

אולי לא ידעתן למה הוא טוב בפעם הראשונה שראיתן אותו. מדובר באביזר קטן, מאורך ורוטט, המיועד לגירוי חיצוני של נקודות ארוגניות, ובראשן הדגדגן.

כי המציאות היא כזו: 80% מנשות העולם מגיעות לסיפוק מיני רק מהדגדגן. הרוקט עובד בדיוק על זה, כך שגירוי נכון איתו יכול להביא את האישה לאורגזמה תוך זמן קצר, אפילו 2 דקות. למה זה טוב גם לבן הזוג? הרי מבחינת הגבר השלב הטבעי אחרי האורגזמה הוא ללכת לישון!

ובכן, אצל נשים, למקרה שלא שמתם לב, התגובה היא הפוכה. בזמן האורגזמה עולה בגוף רמת האוקסיטוצין, הידוע בכינויו "הורמון האהבה" (כן, זה שפועל בזמן הלידה). האוקסיטוצין משפיע על גברים ועל נשים בצורה שונה: בעוד שהגבר מרגיש ישנוני אחרי האורגזמה, האישה דווקא נעשית ערנית במיוחד.

כלומר, מבחינת האישה אורגזמה אחת יכולה להיות רק ההתחלה. אחרי שהיא גמרה פעם אחת עם הרוקט אפשר להתחיל במשגל בצוותא, ובאנרגיות גבוהות במיוחד. לא צריך לחשוש ש"יעבור לה": נשים מסוגלות להגיע עד ל-12 מעגלים אורגסטיים בסשן עשיית אהבה אחד. גבר, אגב, מגיע אולי ל-2.

אגב, לא כל הנשים אוהבות רטט ישיר על הדגדגן. לכן שווה לכן לבדוק מה דעתכן על גירוי מרחוק, דרך כרית או שמיכה. אפשר גם להניח את החבר הרוטט שלכן על גבעת הוונוס (התלולית הקטנה שמעל עצם הערווה).

הרוקט פוקט יכול להוות את הצעד הראשון שלכן בעולם הזה של שותפים רוטטים בחדר המיטות. הוא דיסקרטי, קומפקטי, אינו מאיים, אינו מעורר חשד ותוכלו לקחת אותו איתכן לאן שתרצו. יש אפילו כאלה שמעוצבים בצורה של ליפסטיק, למקרה שהילדים שלכן אוהבים לחטט לכן במגירות...

בעוד שלא מעט גברים, אגב, חשים מאוימים מוויברטורים ("יש לה אותי, למה היא צריכה ויברטור?"), הרוקט פוקט הוא תוספת קטנה שלא תגרום לגבר לחשוב שהוא מיותר. התוספות הקטנות האלה מקדמות את האישה לעבר האורגזמה המיוחלת, ומפחיתות את לחץ הביצוע מהגבר. נכון שאפשר להשתמש ברוקט לבד, אבל הכיף הגדול הוא ביחד, כזוג, שהחליט להוסיף למיטה שלו שותף שקט.

 

 

 תגובה באמצעות הפייסבוק >

הוספת תגובה >

תגובות >