זוגיות מזל סרטן

מזל החודש- סרטן


גברים מזל סרטן במיטה וביחסים - 
באהבה מאוד רך ונעים, ישקיע זמן רב בחיזור, יתחיל עם ליטופים וחיבוקים הרבה לפני שיגיע למיטה וגם שם יהיה סבלני ועדין. הוא מאוד נשי ומתחשב ובעל דמיון מפותח וממש יודע איך לגרום לך להרגיש בעולם אחר של מין והנאה, אך הוא קיצוני ואם ירגיש שמשהו לא זורם או מסתדר יקבל את הבסטה.
אם הוא ירגיש שאת אוהבת אותו הוא יהפוך להיות כיפי וזורם, עדיף לאמור לו שזאת הפעם הראשונה שאת מרגישה כך כדי לקנות את אמונו ושיפתח יותר, מאוד שקול, עדין וזהיר בצעדים שהוא עושה, הוא חייב להרגיש רגשית שהשטח מוכן לזריעה.
אם ירגיש אכזבה ממך וזאת על ידי טעויות שאת יכולה לבצע כמו להזמין הרבה חברים ללא ידיעתו לפגישה איתכם או לגרור אותו למועדון לילה הוא יתקפל ויפסול אותך, בן מזל סרטן במיטה רוצה להיות איתך לבד ולהתייחס אליך כמו אל מלכה.
מזל סרטן במיטה יכול להפוך לתוקפני ולהיעלם לך בשנייה ולא יתחרט על כך, הרגשות שלו שולטים בו, ואם ירגיש שאת לא מעוניינת בו אלא בבילוי יתקפל.
נשות מזל סרטן במיטה וביחסים - 
 היא מאוד ביישנית אך לא תתבייש להתלבש בצורה חושפנית כדי למשוך מאהבים, היא מפחדת פחד מוות מביקורת, עליה להרגיש בנוח איתך לפני שתיפתח, היא צריכה הרבה חום ומחמאות וגם אז יהיה מאוד קשה עד שתמוך עליך, מבחן של אמינות, היא בוחנת את התנועות הכי קטנות ואת עינך אם אתה לגמרי איתה והעיניים שלך לא מזפזפות על נשים אחרות. מספיק שתגיד משהו לא במקום, נזיפה על עיכוב, הערה על הלבוש והיא מאבדת את הביטחון העצמי ודרוש זמן רב לתקן את המעשה.
מזל סרטן במיטה נסגרת אל תוך עצמה ומתייסרת כיצד היא יכולה לשפר את עצמה ואם לא יכולה או לא רוצה היא תשנה את עניין הקרבה שבנכם, אך אם בת מזל סרטן במיטה נפתחה ומרגישה איתך בנוח, היא יכולה להיות מופקרת אמיתית שתבצע את כול החלומות הכי ארוטיים שיש לך, ולעיתים אף מתמכרת למין בצורה מאוד חזקה, הכול בתנאי שיש הבנה וכבוד הדדי.
בהתחלה אתם תצאו בחוץ עד שהיא תלמד להכיר אותך אך אם היא הזמינה אותך לביתה הכן את עצמך ללילה סוער במיוחד, רק זכור שאסור לך למהר, אישה במזל סרטן במיטה זקוקה לחום ואינטימיות בטרם תעבור למיטה, כמה שהיא יכולה להיות חיית מין היא חייבת לחום הזה שנותן לה את הרצון והכוח לספק אותך. הרבה מן נשים מזל סרטן יכולות להיות דו מיניות או לסביות מכיוון שהגסות והאגרסיביות של הגברים מגעילות אותה, זכור רכות ועדינות הם המפתח להצלחה עם נקבה מזל סרטן במיטה.


תגובה באמצעות הפייסבוק >

הוספת תגובה >

תגובות >