חוזרים לשגרה

מאת ריקי חטב

שלום לכולם,
שמי ריקי חטב ואני ממש מתרגשת לכתוב לכם שוב...
לפני כשש פתחנו אני ואופיר בעלי את סיקרט שי, פתחנו את החנות כי אנחנו מאמינים שמיניות זה חלק בלתי נפרד מזוגיות, ובעזרת פתיחות ותקשורת טובה גם במיטה ניתן להשיג זוגיות ומיניות טובים יותר.
באתר החדש שלנו תוכלו לקרוא בלוגים בנושאים שונים וגם טיפים להורים ולבני נוער שיעזרו לנו להנגיש את המיניות הבריאה לילדים שלנו בלי חשש ומבוכה לדבר על זה, מיניות זה חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו מגיל 0 ועד המוות,
בנוסף תוכלו למצוא באתר את כל החידושים בעולם המדהים של הצעצועים,
אז מאחלת לנו המון בהצלחה ותהנו....
החופש הגדול, הדבר הזה שבתור ילדים היינו מחכים בכיליון עיניים שיגיע, החופש שכל-כך נהנינו ממנו בתור ילדים, שיכלנו לעשות מה שבא לנו, לישון מתי שבא לנו בלי שיעורי בית, בלי חוגים ובלי התחייבויות שונות ומשונות,
אז הדבר הזה בתור הורים דיי משבש לנו את החיים ובעיקר את הזוגיות.
אז נסענו איתם לאילת והיינו גם בצפון, לונה פארק, פארק מים, סרטים, באולינג מסיבת פיג'מות  ומה לא וזה עדין לא נגמר.
זוכרים את הימים שבתשע בערב הבית היה שקט?? את הימים שיכולתם לראות סרט בלי הפרעה? את הימים שנכנסת לחדר השינה בשעה נורמאלית סגרתם את הדלת ועשייתם אהבה, זוכרים??
אז זהו זה מאחורינו (ברוך השם) ותכף גם החגים מסתיימים, זה הזמן לחזור לשגרה.
"איך אפשר לעשות סקס בבית שהילדים הולכים לישון אחרינו?" שאלה אותי בחורה בשנות ה- 40 בערב נשים שעשיתי לפני כחודש "אנחנו לא יכולים לנעול את הדלת ולעשות סקס, הילדים שלי גדולים כבר הם מבינים" אז נכון, שיש מתבגרים בבית כל העניין הרבה יותר מסובך אבל לא בלתי אפשרי.
תרגילו את הילדים ולא חשוב באיזה גיל שהדלת של החדר סגורה לא מפריעים, תעשו את זה גם בשעות הצהריים ולא רק בלילה, תכנסי לחדר אפילו למנוחה קצרה ותסגרי אחרייך את הדלת ותלמדו אותם שהדלת סגורה זה הזמן שלכם לעצמכם.
עוד פתרון במיוחד להורים למתבגרים לדבר איתם על הצורך של זמן איכות של אבא ואימא.
עכשיו שהילדים נכנסו כבר לישון, תחזרו לפנק ולהתפנק, תפתיעו ותחדשו.
שלכם ריקי.
 


 


תגובה באמצעות הפייסבוק >

הוספת תגובה >

תגובות >