חתונת בנות

ריקי חטב

 
"אני רוצה להזמין את אנט ובת שבע להיכנס ביחד אל היכלי האהבה ולהתחיל מסע ארוך וטוב של עולמות משותפים בהם יהיו תמיד שמחה, אור, אושר, הבנה, הדדיות וקידוש החברות והזוגיות. תמיד תזכרו, איפה שיש אהבה יש חיים"! כך הכריזה, חברתן של שתי הצעירות בתחילת הערב המיוחד שנערך באולם בבאר שבע לא מכבר.
זה היה אמור להיות מוזר להשתתף בחתונת בנות, לצפות בשתי נשים לסביות אמיצות שהולכות נגד הזרם, דוחקות את הסטריאוטיפים הצדה ומציבות עובדה מוגמרת להורים המסורתיים/דתיים שאיימו להחרים את האירוע. אבל, איכשהו, כמה שזה יישמע פרדוכסאלי, החתונה המיוחדת זרמה באופן טבעי כל כך ומרגש מאוד, גם כשהן התנשקו פה אל פה, עד שבאיזשהו שלב "שכחנו" את עניין המין של המתחתנים או במקרה שלנו, המתחתנות.
לא רק האורחים האוהדים (בעיקר החברות הקרובות והחברים מהקהילה הגאה) התרגלו לעניין, אלא אפילו בני משפחה מבוגרים ושמרניים, שבתחילה השמיעו קולות מגדריים חשוכים, כולל האבא הנבוך של אחת המתחתנות, הפתיע כשהגיע ועלה אל בימת החופה להתייצב לצד בתו ברגעה הגדול והמשמעותי בחיים. האהבה, כך מתברר, מנצחת את הכל!
"למשפחה, לחברים ולחברות בקהל הנהדר שנמצא איתנו כאן הערב, התכנסנו כדי להיות עדים לברית הזוגיות שהחליט הזוג המדהים הזה לערוך לפנינו", נאמה המנחה. "אנחנו כאן כדי להוציא החוצה, אל העולם הגדול, את בשורת האהבה הכנה ולתמוך בזוג החברות בהמשך חייהן המשותף בתוכנו.
"את הכוסות שתיהן ביקשו לשבור ולעשות את זה ביחד. ומה המשמעות האדירה? שלבחור משהו כזוג זה להצהיר שכל קושי ושבר שיבוא בפנינו – נתמודד ביחד. אנו מאחלים שכל חייכן תעברו את את המשברים ביחד ותנצחו בקלות. שלוש... שתיים... אחת... ו-... אני מכריזה בזאת עליכן כאשת אישה"!
ומה עושה אשת אישה בחיי האישות שלה? איך זוג לסביות, שנשבעו אמונים זו לזו בברית הנישואין, עושות אהבה ומגיעות לסיפוק מיני? צעצועים, כמובן. בשלבים, לאט לאט, על פי סולם "סיקרט שי": https://secret-shay.co.il/store
מתחילים מההתחלה בצעצועים ידידותיים עדינים אשר אינם מאיימים, בשיתוף פעולה מלא בין בנות הזוג. הקטגוריה הראשונה היא הרוקט פוקט, "טיל בכיס", שעושה נפלאות בגוף. הוא רוטט על הדגדגן בשלל מצבים שונים ומענג עד מאוד. בהמשך המסע, נתוודע למיני ויברטור – צעצוע ראשוני לשילוב של חדירה וגירוי של הדגדגן בו זמנית. למתקדמות שבינינו כבר מומלץ ויברטור – מוצר המתאים לחדירה.
שתהיה לכן, הנאה מלאה.


תגובה באמצעות הפייסבוק >

הוספת תגובה >

תגובות >