טבעת האליפות שלי

ריקי חטב

 טבעת היא לא רק תכשיט שעונדים על האצבע כשמתחתנים, טבעת היא לא רק התקן תוך רחמי למניעת היריון, טבעת היא לא רק חישוק שזורקים כדורסל. טבעת היא גם צעצוע הכי זוגי שקיים לאוהבים
 
את הטבעת הזו של "רוקס אוף" אתם חייבים להכיר. הטבעת הזו מושלמת! היא שני מוצרים בצעצוע אחד – גם "רוקט" (טיל) מאוד מתקדם בעל שבעה מצבי רטט שונים וגם טבעת מקצועית העשויה מ-100% סיליקון רפואי.
אחרי מספר אורגזמות מהמשחק המקדים עם ה"רוקט", את "מלבישה" את הטבעת על איבר המין של בן זוגך (הוא גם יכול "להלביש" לבד, המפונק) ועולה עליו...
ברגע שאת נשכבת (או יושבת?) עליו, את נהנית מרטט מטורף על הדגדגן, כשבמקביל איבר המין של בן זוגך ירטוט בתוכך. בנוסף, הידיים שלו יהיו פנויות למגע בך.
הטבעת גמישה ו"מתלבשת" בקלות על איבר המין הגברי. בעזרת תוספת שקיימת רק במוצר הזה של "רוקס אוף", הגבר ייהנה מרטט על שק האשכים, במקביל לרטט העוצמתי על אזור הדגדגן.
ה"רוקס אוף" עמיד במים (אז אפשר גם באמבטיה), שקט (אז מה עם הילדים עוד לא נרדמו), ועובד על סוללת 1.5 וולט (לא איכפת לי שיש הפסקת חשמל). המחיר שלו הוא רק 425 שקלים (שווה חוויה בלתי נשכחת).
טבעת האליפות שלי הפכה להיות החברה החדשה שלי, ויש לי כבר כמה חברות כאלה. כשאני אומרת "חברים חדשים", אני לא בהכרח מתכוונת ל"פרטנרים" נוספים במיטה (או באמבטיה), למרות שגם זו נוסחה שיכולה לעבוד, אני מתכוונת לצעצועים.
זוגות רבים שמגיעים אלינו לחנות מספרים שהצעצועים שינו את כל עולמם בחדר המיטות (או באמבטיה) ופשוט שיקמו ו/או שינו את כל היחסים ביניהם.
הם מגיעים אלינו עם לחיים סמוקות ורואים בפנים שלהם את הפרפרים שיש להם בתוך הבטן.
לא בכדי, קיימים בחנות כל כך הרבה מוצרים שהם זוגיים ונועדו לשימוש שני בני הזוג בזמן האקט המיני.
רק כנסו ותבחרו 
 


תגובה באמצעות הפייסבוק >

הוספת תגובה >

תגובות >