מוזיקה לגוף

מאת ריקי חטב

יש לי טיל בכיס, טיל קטן. קטן מאוד, אבל ממזרי. טיל-טיל. ידיד הביא לי אותו במתנה, אמר לי "תנסי. לא תצטערי". מסאז'ים אני אוהבת מאוד, בטח כשנתפס הגב או הצוואר, אבל בהתחלה נרתעתי, לא האמנתי שקטנצ'יק כזה יכול לעשות את העבודה. טעיתי בגדול. הגודל באמת לא תמיד קובע.
ה"רוקט פוקט", טיל בכיס, אמרתי לכם, שאפשר לקחת לכל מקום, מפתיע בעוצמתו. לי הוא פשוט מחולל נפלאות וגיליתי שלא רק בצוואר או בגב, אלא גם קצת יותר דרומה. המוצר הקטן הזה יודע לרטוט היטב, עד כי הוא מסוגל אפילו לזרז לי את האורגזמה. אשכרה, עד כדי כך.
הוויברציה שהוא מייצר באזור הדגדגן ונקודת ה-ג'י נעימה לי מאוד. עושה לי כיף גדול. אני מרגישה שהוא עדין אליי, לא מאיים. הוא לא נראה כמו דילדו אימתני ומפחיד, ההיפך, הוא מתוק ונעים למראה, ולרוב הוא בצבע ורוד.
מכל המבחר שקיים ב"סיקרט שי", ידידי הטוב ידע לבחור לי אחל'ה של דבר ואני מודה לו על כך יום יום. ה"רוקט" הזה, ששמו המקצועי הוא "השפן הרוקד", עושה לי מוזיקה בגוף. זז קדימה ואחורה, אחורה וקדימה, ועושה לי גירוי כמו של משחק של האצבעות על אזור הדגדגן.
ל"רקדן" האוטומטי הקטן הזה, לא להאמין, יש שישה מצבי רטט מתגברים ומשתנים, כשכל לחיצה משנה את עוצמת הרטט. ויש לו אוזניים, שיכולות להגיע לפתח הנרתיק ואפילו גם למצוא את נקודת ה-ג'י.
תראו איך כמה עשרות שקלים יכולים לשנות לבנאדם את החיים, את איכות החיים. השקעה קטנה, חד פעמית, ויש לי צעצוע מגניב לתמיד. קל, יפה, נעים, שמתופעל בפשטות ולא מתכלה. המקסימום הוא להחליף סוללה קטנה אחת פעם ב... ללחוץ וליהנות. כנראה שהידיד שלי (שמו שמור במערכת) באמת מחבב אותי.
 


תגובה באמצעות הפייסבוק >

הוספת תגובה >

תגובות >