סקס ומזלות - דגים


בת מזל דגים:
בת מזל דגים היא הנשית והרומנטית ביותר בגלגל המזלות, העולם הפנימי שלה עשיר ומלא ובדרך כלל היא גם חולמת הרבה ואוהבת לברוח לעולם החלומות. היא נמשכת למיסטיקה,  המקצועות הטיפולים והאומנותים מתאימים לה.  מכיוון שמזל דגים הוא המזל המאסף שמכיל בתוכו את כל המזלות היא מזדהה ומבינה את סבל בני האדם, היא רגישה מאוד ויש לה אינטואיציה חזקה מאוד, אך היא נוטה לבלבול בחיי הרגש ולעיתים קרובות תבחר בגבר שאינו מתאים ולעשות אידיאליזציה על מערכת היחסים שלה וכך חייה יכולים להיות רצופי אכזבות ומשברים שכן היא נקשרת בקלות ויכולה להיות תלויה כליל בגבר שאיתה.
היא מתמזגת כליל עם הגבר שאיתה ועם האינטואיציה הרגישה שלה היא חשה את רגשותיו ומאוויו של הגבר שאיתה ותעשה הכל כדי לגרום לו אושר ובכדי להמנע מעימותים, היא רכת לב עד מאוד ולפעמים שוגה באשליות, היא יכולה לוותר בקלות על האגו שלה ועל צרכיה למען אהובה ולכן היא זקוקה למצוא גבר שלא ינצל את נשיותה וטוב ליבה.
החוויה המינית בשבילה היא חוויה רגשית ורוחנית דרכה היא מתאחדת עם אהובה, היא שחקנית מטבעה ומינית מאוד ופנטזיות מיניות זה לא דבר שזר לה. היא קוראת את בן זוגה ותדע בדיוק איך לגעת בו ואיך לגרות אותו, היא יצירתית מאוד ואכפתית והאירוטיות שלה זורמת והרמונית יחד עם בן זוגה. היא רגישה מאוד לאווירה ותדאג להשרות אווירה רומנטית והרמונית, נרות, ריחות טובים, וסדינים נעימים. היא תאהב לעשות אהבה במים כי מים מרגיעים אותה. כפות הרגליים שלה הם האיזור הרגיש, או שהיא מאוד אוהבת עיסוי בכפות רגליים או שלא תסבול שיגעו לה בהן.
  
 
 
 
בן מזל דגים:
בן מזל דגים רגיש וטוב לב ומלא חמלה לסובבים אותו, יכול להשבר לו הלב שהוא רואה אדם במצוקה,  הוא כל כך רך לב שלפעמים אנשים מנצלים את טוב ליבו, יש גברים בני מזל דגים שמרוב שהם רגישים ופגיעים הם נסגרים ונחסמים בגיל מאוד צעיר ואי אפשר להגיע לרגשותיהם, הם יכולים להיות מופנמים מאוד ונתונים למצבי רוח משתנים ולא להיות מחוברים לעצמם כלל. אין זה אומר שאין בהם חמלה אלא שקשה להבין את רגשותיהם ואת רצונם. הוא אלוף בהסתרה של דברים ואף פעם אי אפשר לדעת באמת על מה הוא חושב, הוא יכול להיות חמקמק והרבה פעמים תמצאו אותו עסוק בהירהורים
בדרך כלל בן מזל דגים נמשך לנשים חזקות ודומיננטיות כאלו שיודעות מה הן רוצות ויכתיבו את הטון בבית, זה טוב כי לדגים חסרה המעשיות ויכולת אירגון.
מתאים מאוד לדגים לעסוק בתחום הטיפולי או בתחום האומנות, אבל יש ותמצאו דגים שעובד בעבודה קונבנציונלית ואינו מחובר כלל לעולם הרוח והאומנות, אני קוראת להם "הדגים המודחקים" כי אלו דגים שלא מחוברים כלל למציאות הפנימית שלהם.     הדגים צריך להזהר שלא ליפול לסמים או לאלכוהול או אפילו לשינה מרובה מכיוון שאלו חומרי עזר לברוח ממציאות שקשה לעיתים לדגים להתמודד עימה.
מבחינה מינית הדגים יכול לבטא את עצמו מצוין, הוא מיני מאוד ורגשי ונהנה מאוד מסיפוק בת זוגו, הוא אוראלי ורטיבות מדליקה אותו, הוא יצירתי מאוד במין ובעל פנטזיות עשירות ומגוונות, הוא יכול להתאים את עצמו בקלות לבת זוגו, אך הוא יכול להיות בלתי צפוי לעיתים מונע ע"י מצבי הרוח המשתנים שלו, הוא רומנטי מאוד ואווירה מאוד משפיעה עליו, לכן אור נרות ריחות טובים וכוס יין אדום הם כאפרודיזיאק עבורו.


תגובה באמצעות הפייסבוק >

הוספת תגובה >

תגובות >