סקס ומזלות - דלי

מזל החודש - דלי

דלי
המילים המככבות כאן הן: חוכמה, ידע ,אהבת חופש, צדק ,שליטה עצמית, פחד מאינטימיות, אלטרואיזם, חקרנות והיריעה עוד ארוכה. גם אצל הדליים יש הבדל די בולט בין גברים לנשים.
הגבר במקרה הטוב הוא מאהב רגיש וחושני ובמקרה הרע רובוט קר מזג ומכני לחלוטין. איש קצוות. תמיד מפתיע ,מוזר, בלתי צפוי, ילדותי ופגיע, אך תמיד מרתק. חיי האהבה והסקס שלו סוערים במיוחד. ישנן תקופות בחייו של פריקת עול כאילו גילה או המציא את הסקס, ובתקופות אחרות הוא מתנהג כאילו המציא את השמרנות. לעיתים קשה לו לחבר בין סקס לאהבה ולעיתים קשה לו להפריד ביניהם. חשוב לו "לשחק אותה גבר" בכל תנאי ובכל מצב. הדלי משוכנע שאם הייתה ניתנת לו ההזדמנות היה ממציא זין יותר משוכלל! כגבר הוא די שובניסט וחסר ביטחון ומשוכנע שהוא עצמו חנון. הוא ניחן בתיאבון מיני גדול למדי שלא יודע שובע, עד שהוא קולט ששובע זה עניין רגשי ולא פיסי. הדלי יכול להרגיש כי הוא היה מת לעשות את זה עם חייזרית מהערפילית הגדולה ובינתיים הוא מוכן להסתפק בשכנה מהקומה השניה.
האישה הדלייה היא בכלל טיפוס שלא מהעולם הזה. לגביה כל ישראלים חברים. היא מתייחסת באותה מידת אינטימיות לאחיה, למעצב השיער, לבן זוגה או לזר ברחוב. והיא לא מבינה למה כל כך קשה לה בזוגיות. חמש דקות לאחר שהכירה גבר היא רוצה להכיר אותו לכל העולם ואחרי רבע שעה היא כבר רוצה להקיף איתו את העולם. אין לה עכבות מיניות אבל ברומנטיקה היא נמצאת בכיתה ב' כבר בפעם השלישית. היא סחבקית אמיתית ומעדיפה תמיד חברת גברים מפני שהיא חושבת שהם יותר חכמים. לאחר מכן היא מגלה שהיא כרגיל טועה בשיפוט שלה. הבעיה המרכזית שלה היא בפחד הנוראי שלה מאינטימיות. הדלייה היתה רוצה בסתר ליבה להיות אנדרוגינוס.

 


תגובה באמצעות הפייסבוק >

הוספת תגובה >

תגובות >