סקס ומזלות - מזל בתולה

מזל החודש - בתולה


בת מזל בתולה:
בת מזל בתולה היא לרוב לא מתבלטת, צנועה ולא מתפארת בכישרונותיה.
היא לא זאת שתרצה להיות במרכז תשומת הלב כמו בת מזל אריה למשל.
אך אל תטעו בה, היכולת הורבאלית שלה מעולה, והיא תוכל לשוחח בנעימות ובעניין על כל נושא שהוא, היכולת התקשורתית שלה מחבבת אותה על כל אדם, אך יש לה נטיה לרדת לפרטים, שום דבר לא נעלם מעיניה וזה יכול להיות קצת מתיש. 
בנות בתולה בדר"כ נראות מצוין, עדינות מראה, שומרות היטב על טיפוח העור והגוף ועיניהן יפות ובורקות. 
המין אצלן הוא דבר משני, הן לא כפופות ליצר המין כמו בנות מזל אחרות, ההגיון שולט בהן. הן נמשכות לחן אישי ולשנינות מעודנת.
ניקיון זה הדבר החשוב להן ביותר והן יכריחו את הגבר לעשות מקלחת טובה לפני המגע המיני.
גם סטוצים זה דבר לא שיגרתי אצל בנות מזל בתולה, הן צריכות להרגיש חיבה עמוקה וקשר רגשי לפני שהן קופצות למיטה, וגם אז הן לא ישתוללו בתשוקה עזה.
הן מעריכות מחוות שונות לפני שהן מתמסרות, תציע להן להוריד את הפח, או לעשות כלים, תנקה אחריך את הפירורים שהשארת וזה יתן לך נקודות זכות אצל הבתולות. 
למרות שהן הגיוניות מאוד בתוך תוכן הן מאוד רומנטיות, הבא עימך פרחים ויין, דבר בהגיון ובנעימות, גברים גסים לא יתקבלו אצל הבתולות.
אל תצפה ממנה לתת לך מין אוראלי, הן בדרך כלל לא אוהבות את זה זה פשוט נראה להן לא היגייני מספיק, אולי רק שהאהבה תהייה עמוקה מאוד ואתה תעשה מקלחת לפני... אבל רק אולי... 
אך אל דאגה... היא תדע לספק אותך בחוש האינטואיטיבי המפותח שלה, היא יכולה להיות אירוטית מאוד בזמן ובמקום הנכון. רק כדאי שתהיה עדין איתה, ותדבר איתה כל הזמן תסביר לה מה אתה מתכוון לעשות, לרוב היא תשתף איתך פעולה, ותהיה חמימה ומעודנת.תגובה באמצעות הפייסבוק >

הוספת תגובה >

תגובות >