עכוז החסימה

מאת סיון לוטן

 
הרבה לא יודעים זאת, אך נקודת ה-ג'י של הגבר (כן, יש לו נקודת ג'י!) נמצאת ממש בתוך פי הטבעת... אולי זה מפתיע, אבל אם בא לכם, אתם מוזמנים לנסות בעצמכם ולהיווכח. ב"סיקרט שי" יש לנו הרבה צעצועים אשר מתאימים לחדירה אנאלית.

ועכשיו, אם כבר החלטתם ללכת על זה, חשוב שתדעו על חדירה אנאלית: הדבר שהכי נהנים ממנו הוא היציאה... לפני שיוצאים צריכים להיכנס והכניסה חייבת להיות הדרגתית, גם אצל נשים וגם אצל גברים. פי הטבעת, כשמו כן הוא, שריר טבעתי, וכמו כל שריר יש לאמן אותו. לכן, סקס אנאלי חשוב מאוד להתחיל בחדירה קטנה יחסית, כמו אצבע או שרשרת חרוזים אנאלית. באופן הזה השריר יתרגל לפעולה ולבסוף יהיה אפשר גם להחדיר את איבר המין, אבל חשוב להבין שזהו שלב מאוד מתקדם.דבר נוסף שחשוב להבין לגבי סקס אנאלי, שבשונה ממין ואגינאלי (שנעשה דרך הנרתיק), אין סיכוך טבעי. הנרתיק, כמו אגב גם הפה שלנו, מפריש באופן טבעי חומר מסכך – בפה זה רוק ובנרתיק זה חומר סיכה. בפי הטבעת דבר זה לא מתרחש, מה שדורש מאיתנו, בלי יוצא מן הכלל, תמיד להשתמש בחומר סיכה!

חומר הסיכה המומלץ ביותר לשימוש אנאלי, המפחית את החיכוך בין איברי גוף שונים או בין איברי גוף לחפצים שונים, הוא על בסיס סיליקון, שכן הוא גורם לחדירה להיות נעימה יותר וכן הוא נשאר לזמן ארוך יותר מאשר חומר סיכה על בסיס מים.  קיימים המון גברים שמעוניינים לקיים סקס אנלי עם בנות זוגם אך נתקלים בחומה מאוד גבוהה , שרק לאחר שנים היא נפרצת אם בכלל וגם זה רק בכדי לרצות את הבן זוג , ולהוריד את התיק הזה מהגב . וככה זה גם נראה , כואב לא נוח ומציק . צריך להבין גם כאן שזה עניין של תהליכים ועל הגבר להבין שאם ברצונו שבת זוגתו תהנה הוא חייב להוריד את מפלס הלחץ ע"י משחק עם רוקט על אזור הדגדגן שממנו 80% מהנשים מגיעות לאורגזמה . ככה האישה רפויה ונהנת ולא סובלת יתר על המידה . עוד סוגיה שחשוב שנבין שבעכבות העובדה שגם גבר נהנה מאנלי קיימים גברים שבטוחים במיניותם ומעוניינים להתנסות בכך עם בת זוגתם . אל תחששי מכך ואפילו תשמחי מהעובדה שבן זוגך כנה איתך ורוצה לממש את הפנטזיות שלו עמך ולא עם משהי אחרת .
לסיכום, חשוב לי להגיד שסקס אנאלי צריך להיות בחירה של שני בני הזוג, ושניהם צריכים לרצות בו! הסיבה לכך היא שאם מישהו ייקח חלק בסקס אנאלי כשהוא לא רוצה בכך, הוא יכול להיפצע ולסבול מכך. כאשר אדם לא מרגיש בנוח, השריר הטבעתי מתכווץ ולכן כל דבר אשר יוחדר לתוכו יכול לגרום לכאב ואפילו לקרע. לכן, קחו אחריות על מעשיכם ובדקו טוב טוב שכולם בעניין... סקס אנאלי יכול להיות מאוד מהנה, רק אם כולם מעוניינים בו!
 


תגובה באמצעות הפייסבוק >

הוספת תגובה >

תגובות >