צעצוע זוגי מהעתיד

מאת ריקי חטב

חיילת/חייל קרביים שלא נפגשים לעיתים קרובות, אבל שומרים אמונים זו לזה; בעל ואישה נאמנים זה לזו שנאלצים להתרחק האחד מהשנייה בשל נסיעת עבודה ארוכה; בני או בנות זוג שאמנם לא נשואים, אך חיים חיים משותפים באהבה גדולה ובהרמוניה, וזמנית נמצאים במדינות שונות או בערים מרוחקות לצורך ביקור משפחתי דחוף; ואפילו סתם כאלה שפשוט לא בוגדות ולא בוגדים (כן, תתפלאו, יש גם כאלה שצריכות/ים רק את האחד/ת), אבל זקוקים/ות לפורקן מיני זוגי (בכל זאת, זהו צורך אנושי בסיסי), הקטע הזה הוא בדיוק בשבילכם/ן.
אז אם החלטתם להישאר בזוגיות ביחד, למרות כל הקשיים, הנה צעצוע זוגי מיוחד שיכול לגרום לטיול הגדול שלכם להיראות הרבה יותר טוב, אפילו שבן/ת הזוג לא פה לידכם (אני ממש עצובה שלא היה כזה בתקופתי!):
למשחק הזה קוראים  "we wibe 4+"והוא ויברטור קסום, מתקדם, אפשר אפילו להגיד הייטקיסטי ומושלם לנסיעות ארוכות.
 
 
 
 
חוץ מזה שהצעצוע הזה בכלל לא נראה כמו ויברטור, אלא יותר כמו אוזניית בלו-טות', והוא חתיך ונעים בטירוף, הוא ה-ויברטור הכי מתקדם שקיים היום בשוק.
אז איך זה עובד בדיוק?
ה"ווי וייב" דור 4+ מגיע עם שלט המאפשר שליטה מרחוק על ידי בן/ת הזוג ובנוסף ניתן להפעיל את ה-ויברטור על ידי אפליקציה (!) המאפשרת חוויה זוגית גם כשאתם לא ביחד – גם כשבן/ת הזוג בחו"ל! כלומר, אפשר להתנסות בו משני מקומות שונים בו זמנית! אשכרה, העתיד כבר כאן.
את ה-ויברטור מניחים על הדגדגן ועל הכניסה לנרתיק. בגלל העיצוב שלו, צורת האות האנגלית U, הוא מתיישב בדיוק על הדגדגן ופתח הנרתיק, ולא זז משם. המוצר עשוי 100% סיליקון, עמיד לחלוטין במים ונטען בחשמל. תענוג!
ועוד דבר. אם אתם חונכים אותו קודם בארץ, כשאתם עדיין קרובים זו לזה, ה"ווי וייב" מאפשר לחוות רטט עוצמתי, תוך כדי חדירה של בן הזוג ולשפר משמעותית את החוויה האורגזמית של האישה ושל הגבר.
 


תגובה באמצעות הפייסבוק >

הוספת תגובה >

תגובות >