צריכה לארגן מסיבת רווקות? אין זמן לאבד עשתונות.

טיפים לארגון מסיבת רווקות מוצעים לך באהבה

אחרי שהיא אמרה לו: "yes, I do", הגיע הרגע הנחשק שלך: ארגון מסיבת רווקות לחברתך, לאחותך, לבת דודתך או לכל כלה עתידית שבחרת או נבחרת לחתום את רווקותה בקרב יקירותיה, רגע לפני שהיא תפסע ככלה אל עבר החופה.
אם התמנית למארגנת,  כנראה שניחנת בכישורי ארגון ומנהיגות מופלאים. בין אם מדובר בארגון מסיבת רווקות בהפתעה, בין אם מדובר בארגון מסיבת רווקות תחת שליטתה המלאה של הכלה, את היא מפיקת הערב, ולכן הקרדיט להצלחת הערב יגיע לך, אך אתו האחריות הרבה לגרום לכל אחת מהמשתתפות להחסיר פעימת לב, להתרגש, לרחף על כנפי הפרפרים שיעופפו בבטנן.

עבורך, מארגנת מסיבת הרווקות, אנחנו מקדישים את הטיפים הבאים כדי שתדעי מה דרוש למסע ארגון המסיבה על מנת לסחוף בהתלהבות את כל המשתתפות, וחשוב לא פחות, את הכלה המיועדת שלכבודה כל הערב הזה מופק.
מוכנה לצאת למסע הארגון בהצלחה? מבטיחים לצעוד אתך יד ביד!

קהל היעד: ליברליות או ביישניות?

חשוב לדעת מיהו קהל היעד במסיבה: חילוניות? דתיות? ליברליות? ביישניות? ככל שתצליחי ליצור פרופיל משתתפות מדויק, כך יהיה לך קל לתכנן את הדרך הבטוחה לשיתוף פעולה מצדן. קחי בחשבון כי בכל קהל משתתפות קיימות בנות אשר קצתן פתוחות במחשבתן יותר מאחרות; קצתן זקוקות רק להצתה ראשונית כדי להיפתח; קצתן נבוכות, אך נהנות מאווירה אינטימית בחברת בנות, גם אם הן עצמן דומיננטיות פחות.
היופי בקהל נשים טמון ביכולת שלהן להשפיע אחת על השנייה לרוח שטות, לאחווה, ליצירת שפה משותפת שגברים לא יבינו לעולם.

כל שאת זקוקה לו כעת הוא טיפ-טיפה של אלכוהול...

האלכוהול

 חברו הטוב של הנשים  במסיבת רווקותאת – מארגנת המסיבה – מחויבת לצרוך אלכוהול רב: יינות, בירות, קוקטיילים ועוד. לאלכוהול יכולת השראה רבה ביצירת אווירה פתוחה החשובה כדי לעורר חושים, ליצור שיח מעניין בין המשתתפות ולהפליג בערב הומוריסטי ואינטימי.

שיא הערב

 פעילות מרכזית מעוררת עניין כמו בכל אירוע, גם במסיבת רווקות יש הכרח בפתיחה, בשיא ובסיום. הפתיחה כוללת משחק חברתי קצר בין המשתתפות; נשנושים  להרגעת הקיבה  ותחילת השקיית האלכוהול. רצוי שהפתיחה תכלול מזכרת קטנה מצד כל משתתפת, מזכרת הקשורה לה ולכלת השמחה, וכמובן- שיתוף בסיפור העומד מאחורי המזכרת. שיא הערב הוא השלב החשוב ביותר בארגון שלך – פעילות מרכזית מעוררת עניין או מספר פעילויות המשתלבות זו בזו. ניתן להזמין מיסטיקן, די.ג'יי, מפעיל קריוקי, שף, וכל דבר העולה בראשך, אך חלק הארי של הערב חייב להיות מוקדש לעיסוק בזוגיות ובמיניות- הזמנת מומחה בתחום:  סקסולוג או כל מנטור לעניין שיסביר, שידגים, שייצור משחקים חברתיים ויוביל את הערב בפעילות משמעותית ומרתקת.  

אביזרים למסיבת רווקות

  כיוון שהכלה המיועדת אוטוטו תיכנס לעולם מקודש עם בן זוגה, עלייך מוטל התפקיד לאתר את המומחה שיצייד אותה בידע נרחב בכל הקשור לעינוגי הגוף המשתלבים בעינוגי הרגש. מלבד הכלה, ישמחו גם המשתתפות האחרות להכיר אביזרים מגבירי חשק. אביזרים למסיבות רווקות יכללו אביזרי מין מענגים כמו: רוקט פוקט לגירוי הדגדגן, ויברטור, מיני ויברטור ועוד. כמובן, אין כמו ניסיון בזמן  אמת, אך הדמיון יכול לפעול היטב בזכות ההסבר המפורט של המומחה שהזמנת לאחר שקיבלת עליו המלצה, כמובן.

תאורה, תפאורה וציוד ליצירת אווירה אינטימית

 זוגיות ומיניות קשורות "קשר דם" מן הסיבה הפשוטה: אי אפשר להפריד ביניהן. מיניות עסיסית והשקעה בה מעמיקה את החיבור בין בני הזוג ומעצימה את הזוגיות ואת האינטימיות הייחודית. כיוון שמדובר בכלה לעתיד, גולת הכותרת של הערב תהיה זוגיות ומיניות, וברוח הכותרת עלייך לדאוג לתאורה עמומה, לתפאורה המכניסה את המשתתפות לעולם רומנטי ומיני. לצורך כך, עלייך להצטייד בציוד שישקף את נושא הערב. תוכלי לצייד את הכלה בקשת טול המחוברות לה קרניים בצורת איבר מין ובסרט כשל מלכת היופי המייחד אותה משאר המשתתפות; הצטיידי בצלחות פיצוחים בצורת איברי מין; בבקבוקי פלסטיק בצורת איבר מין או באקדחי מים המיועדים למזיגת אלכוהול; בתבנית אפייה בצורת איבר מין להכנת עוגה טעימה או בקורצונים בצורת איברי מין להכנת עוגיות; בצלחות, במפיות, בסכינים, בכפיות, בבוחשונים, בקסמי שיניים, בקשיות, בתבניות לקרח, בכוסות חד פעמיות, בכוסות לשוטים – כל הכלים והאביזרים הללו מעוטרי איברי מין; בנחום תקום בצורת איבר מין – למשחקי ברכה או למשחק משעשע ככה סתם  ;בסינר בישול המדמה עירום; בנעלי בית מעוטרי פין; בכיסוי עיניים בצורת איברי מין המיועדים למשחקי חברה; בביריות לכלה; בנרות בצורת איבר מין; במלחייה עירומה; בפעמון שולחן הקורא לנשיקה או לסקס; במחזיק מפתחות מיני ובשלל הפתעות רבות.
לסיום הערב, ציידי את המשתתפות במזכרת מיוחדת. קצת מן האביזרים המוזכרים יכולים לשמש מתנות למסיבת רווקות עבור כל הבנות שהגיעו וזכו למסיבת רווקות מופלאה,
והכול בזכותך, מארגנת יקרה. 


תגובה באמצעות הפייסבוק >

הוספת תגובה >

תגובות >