10 טיפים לבחירת מתנה מושלמת ליום האהבה לבת הזוג

יצירתי ושובב. תהיה שונה, תפתיע, אל תהיה בנאלי ויבושם לך. פרחים ושוקולד אאוט, צעצועי אהבה אין. תהיה גבר ותגיד לה: "אני אוהב אותך". אל תתבייש לחשוף את עצמך ופשוט תרגש אותה. תפסיק להשתפן ותרטיט לה את הלב. ככה תהדק את היחסים איתה ותחזק את הקשר ביניכם.

מקורי ומודרני. גם אם אתה לא איזה רומנטיקן מהולל, אתה יכול להיכנס בכיף לאווירת החג ולהזכיר לבת הזוג כמה היא חשובה. הדרך הכי טובה היא להוסיף קצת צבע וחשק לזוגיות. במילים אחרות: תתקדם לעתיד, קנה מתנה זוגית סודית ("סיקרט שי") נעימה ומקורית ליום האהבה.

נצל את התאריך. ה-ולנטיין דיי הוא מועד מצוין לעורר תשוקה, ואפילו לסייע במקרים של חוסר בדחף מיני. תיצור אווירה של אהבה ומה יותר טוב מארוחה זוגית רומנטית לאור נרות, בליווי יין בוטיק.

טפטף ותעסה. אפרופו נרות, הם לא רק בשביל התאורה. לראותם בלבד זה רק בחנוכה. בחג האהבה יש להם שימושים נוספים. על נר עיסוי שמעת, גבר גבר? נר בריח מטריף, העשוי משעוות קוקוס, שלאחר דקות בודדות מהדלקתו הופך למעט נוזלי. טפטף ממנו על בת הזוג (זה לא שורף) ותתחיל לעסות ולפנק. מעולה כמשחק מקדים.

פנקותה. פנק אותה עם ג'ל מתחמם מתלקק. הוא אמנם קטן, אבל ממזר לא קטן. לא תאמין מה קצת מתוק שם למטה עשוי לעשות. הג'ל הופך את כל האקט האוראלי למהנה ביותר, ממש כמו לאכול סוכרייה על מקל, ויש גם בכל הטעמים.
דבר אליה. התחממת, אבל היא מתעקשת לקרר, אל תתעצבן, תזרום. שחק אותה בשיחת נפש מלב אל לב.
תתמוך בה. זוגיות בריאה מתבססת על הקשבה. תקשיב לה, תבין אותה, תכיל את דבריה ותגלה אמפטיה. תגבה את דבריה ותיתן לה תחושת ביטחון שהיא יכולה לסמוך עליך. ככה היא תיפתח אליך הרבה יותר.

נגן חלש. ערב קסום לזוגות עטוף בצלילים ותדרים. מוזיקת רקע רומנטית בווליום נמוך תוסיף לאווירה המיוחדת ולחיזוק הקשר ביניכם.

שעשועי טבעת. אחרי שהצלחת לחצות את הפערים והמתחים, אתה יכול לצאת לחופשי ולהשתחרר. כעת, כשהיא מתמסרת לך מרצונה הטוב, אתה יכול להציע לה להשתעשע בטבעת רטט – הצעצוע הכי זוגי שיש היום בשוק, לא משאיר אף אחד בחוץ ודואג לשניכם להנאה מטריפה.

עשה אותה מלכה! ענג אותה, זו בעצם השורה התחתונה, ויש לך שורה של מוצרים, תוספים שיעשו אותך תותח ויהפכו אותה למלכה ליום אחד!


תגובה באמצעות הפייסבוק >

הוספת תגובה >

תגובות >