ט"ו באב – חג הביחד

לכבוד ט"ו באב, הנה כמה עובדות שאולי לא ידעתםן על מיניות:

  1. לאישה יש את היכולת להגיע ל- 12 מעגלי אורגזמה באקט מיני אחד.
  2. בעת הפורקן המיני משתחרר אצל גבר הורמון מרדים בעוד שאצל האישה משתחרר הורמון מעורר.
  3. גבר יכול לגמור ב-120 שניות בעוד שאצל האישה זה יכול להגיע עד ל-2,700 שניות.

אני מאמין שלא צריך יום מיוחד כדי לחגוג חיבור טוב, כמו שלא צריך יום מיוחד כדי לחגוג את הטעם של האוכל או הרווית הצמא על ידי המים. אבל ט"ו באב, יום האוהבים היהודי הוא סיבה למסיבה.

רק מהאותיות בשמו של החג, ניתן לראות את המשמעות הקוסמית שבו –  את האות ט' שמסמלת את הטוב והאות ו' שמסמלת חיבור. מהתבוננות במהותה של מערכות יחסים, מסתתר רציונל שהוא לא רק בחיבור חומרי אלא כזה שהוא גם לעצמנו, לאישה שלנו או לגבר שלנו. החג שמקדש את האהבה והביחד, הוא הזדמנות נהדרת ,לספר לכם איך לוקחים עונג וחווים אותו בשניים בעת ובעונה אחת.

אם ניקח מכונת זמן ונלך לתקופות קדומות יותר, נראה שראשית החיבור הוא בימי שבטי ישראל והקשרים שנרקמו בין הנשים של שבט אחד לגברים של שבט אחר. קשרים שהולידו את החיבור בין הצדדים השונים בעם ישראל יחד עם האהבות שנרקמו.

ואם נחזור למושג העונג באהבה בת ימנו, נראה שיש הבדל בין האהבה העצמית בין הסדינים לזו שעושים ביחד. בהצגת היחיד של העונג עצמי, הידיים עובדות, התנוחות מותאמות והבמה כולה שלי.  ברגע שנכנסת ו' החיבור למשוואה, נוצר משהו של שניים, חוויה משותפת שכולה מגע מחבר.

ומאחר והיום אנחנו חוגגים אהבה זוגית, ארצה הפעם להתמקד בשניכם ולספר לכם איך תוכלו להעמיק את החיבור באמצעות צעצועי אהבה שניתן להשתמש בהם יחד:

ויברטור זוגי

אביזר עונג  עשוי סיליקון רפואי המזכיר בצורתו את האות כ' וגודלו מותאם לכף היד. הוויברטור הזוגי כולל רטט עוצמתי בעל 10 מצבים שונים, עמידות למים ואחריות של 3 שנים.

 הייחוד בו, הוא צורתו המיוחדת שמצד אחד  כוללת רטט בעוצמות משתנות הממוקם על דגדגנה של האישה ובו זמנית מגרה באופן סימולטני גם את נקודת הג'י שלה. במקביל ביכולתו של הגבר לחדור לנרתיקה של האישה בעת השימוש במוצר, מה שמאפשר גלים רציפים ומענגים של רטט לאיבר מינו ושיפור החוויה האורגזמית של בני הזוג.

 בכדי להנות מהוויברטור הזוגי, אין צורך בהתאמת התנוחה לשימוש במכשיר ומאחר וצורתו מאפשרת שימוש מבלי להשתמש בידיים, ניתן לעשות בו שימוש לאורך כל האקט המיני מבלי להתעסק במיקום הוויברטור.

טבעת רטט

טבעת העשויה סיליקון אלסטי, נטענת, עמידה במים ובעלת אחריות ל-3 שנים. אל הטבעת מוחבר רוקט פוקט דמוי ארנב. את הטבעת שכוללת שתי עוצמות רטט, יש להלביש על בסיס איבר מינו של הגבר בעת הזקפה וללחוץ על כפתור ההפעלה שמספק גלי רטט עוצמתיים המענגים את האישה והגבר בו זמנית. התנוחה המומלצת לשימוש בטבעת הרטט היא כאשר הגבר שוכב על גבו והאישה נעה מעליו. את החלק הרוטט ניתן לפרק ולעשות בו שימוש כרוקט פוקט.

אחד היתרונות הנוספים של טבעת הרטט הוא שלוחצת בעוצמות נמוכות על הורידים הדקים שלאורך הפין ומסייעת בשמירה על הזקפה והשהיית שפיכתו של הגבר.

ביצת רטט

מוצר אליפטי דמוי ביצה קטנה הכולל 7 מצבי רטט משתנים המופעלים באמצעות שלט ומונע באמצעות 2 סוללות AA עמידות במים. ביצת הרטט כוללת שני מוצרים , מצד אחד גירוי דגדגני חיצוני ומצד שני גירוי קירות הנרתיק באמצעות החדרת הביצה.

מאחר ומדובר באביזר קטן, ביכולתו של הגבר לחדור לנרתיקה של האישה בעת החדרת הביצה ולהנות ביחד איתה מגלי העונג שיוצרת ביצת הרטט.

העונג המשולב בכל האביזרים, מאפשר לנו לקיים דיאלוג גופני אחד עם השני ולפנות את הידיים למגע מחבר. נחזור רגע לאותיות שלנו, לא הרבה יודעים שהאותיות ט"ו למעשה מחליפות את האותיות  י"ה שנמנעים מלכתוב בגלל שם השם.  עם זאת, חשוב שאנשים ידעו שהאות י' מסמלת גם את הצד הזכרי בנו והאות ה'  מסמלת הצד הנקבי בנו . הזוכרה ( זכרי ) בקבלה מסמל את אבינו שבשמיים כאשר הנוקבה ( נקבי ) מסמל את השכינה הקדושה ואלו, מגלמים את החיבור שהופך לשלם.   

אסיים ואגיד, שאנשים רבים טועים לחשוב שהגענו לעולם הזה כדי לשרוד. המחשבה הזו מובילה לכך שאנשים רבים חושבים שמיניות מטרתה הישרדות. אבל האמת היא אחרת, הגענו לעולם הזה כדי להנות ולחגוג את החיים על פני האדמה. העונג הוא לא תוספת להישרדות אלא הוא נוצר עבורנו – כי כשאני נהנה עם הצד השני אני רוצה להיות איתו יותר.

אל תשכחו –

העונג שלכם - השליחות שלנו

חג שמח!
מסיקרט שי

עוד כתבות בנושא:

אמצעי מניעה

מאת סיון לוטן ב 25/9 צויין היום העולמי לקידום אמצעי מניעה. לכבוד אירוע חגיגי זו הזדמנות מצויינת לספק לכם כל מה שאתם צריכים לדעת אמצעי

המשיכו לקרוא »